اختلالات جنسی

خانواده به عنوان زیر بنایی ترین رکن هر جامعه است که استحکام و بنیان آن جزو ضروریات اساسی است.

رابطه جنسی شکل دهنده بخشی از ادراکات زوجین از همدیگر است و ادراکات جنسی در بین زوجین ارتباط مثبت با رفتارهایی دارد که نگهدارنده و تداوم بخش ازدواج است. عدم توافق جنسی زوجین مهم ترین عامل طلاق در جامعه است. اگر زوجی در روابط زناشویی کامیاب باشند از بسیاری از مشکلات به راحتی در می گذرند و زندگی خوبی را سپری می کنند. برعکس نبودن یک رابطه جنسی مناسب زمینه را برای دامن زدن به مشکلات جزیی و تبدیل آن به مشکلات بزرگ مهیا می سازد. طبق آمار 40 تا 60 درصد از مشکلات زناشویی را روابط جنسی آنها شامل می شود.

بنابراین آیا به نظر شما لازم نیست در جهت آموزش جنسی خانواده ها، از جمله زوجین جوان و جلوگیری از تبعات اجتماعی بعدی طلاق اقدام عاجلی صورت پذیرد؟! در حالی که به راحتی می توان با آموزش جنسی زوجین جوان که در آغاز راه زندگی هستند از بروز مشکلات جنسی و اختلافات زمینه ساز طلاق پیشگیری کرد.
ضرورت حل مشکلات جنسی جامعه را برآن داشته که به متخصصین امور جنسی مراجعه نماید. از آنجا که بسیاری از مشکلات جنسی، ریشه در روابط اجتماعی و مشکلات شخصیتی افراد دارد بنابراین درمانگر جنسی باید متخصص در امر بهداشت روانی بوده و دوره های درمانهای جنسی را نیز زیر نظر متخصصین این امر گذرانده باشد.

برای گرفتن وقت قبلی جهت مشاوره با دکتر منیر بیگلربیگی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

مرکز مشاوره : خیابان ولیعصر- خیابان شهرک غرب بلوار دادمان غربی خیابان فخارمقدم نبش گلبرگ یکم شرقی پ 16 طبقه پنجم کلینیک بامداد

تلفن:88566288 – 09390272722

مرکز دوم :پاسداران میدان هروی بلوار گلزار( پناهی نیا) بالای نمایندگی MVM

تلفن:26754543